KONST / Litografier / Litografi 8849648
*
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 18:08:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 17:55:15
1
250 kr
30/3 20:39:25
2
150 kr
30/3 20:39:56
2
250 kr
30/3 20:41:37
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Litografi
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/3 17:55:15 | 1 | 250 kr |
30/3 20:39:25 | 2 | 150 kr |
30/3 20:39:56 | 2 | 250 kr |
30/3 20:41:37 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52